GTA 2011 Firecracker Singles Tournament - Time Grid                                                                     
Please see the tabs at the bottom for draws and other info.
Click to send email  
# DOW Date Time Winner Runner Up Type Score
1 Sat 7/02 8:00 Sean Kennedy Eugene Ebb Jr A-16 default
2 Sat 7/02 8:00 Morton Grant Andrew Kennedy B-16 61,60
3 Sat 7/02 8:00 Dan Gray Matt Jones C-Qtr score?
4 Sat 7/02 8:00 Renee Jones Cynthia Jones W-Qtr 60,60
5 Sat 7/02 8:00 Terry Henderson Pam Lambird W-Qtr score?
6 Sat 7/02 8:00 Angela Walters Linda Showlund W-Qtr 76,62
7 Sat 7/02 9:30 Chris Bonnell Justin Berrier A-16 63,63
8 Sat 7/02 9:30 Tony Adams Jon Nguyen A-16 61,62
9 Sat 7/02 9:30 Stan Zirkin Byung Lim B-16 26,62,10
10 Sat 7/02 9:30 Rene Pizarro Eliza Green C-Qtr 36,61,10
11 Sat 7/02 9:30 Annette Chandler Beth Levie W-Qtr 61,26,10
12 Sat 7/02 10:00 Sean Kennedy Kevin Detherage B-16 61,61
13 Sat 7/02 10:00 Subodh Arora Orlando Delgado A-16 60,62
14 Sat 7/02 11:00 Paul Cocchiaro Danny Weaver 50+Qtr 75,61
15 Sat 7/02 11:00 Lew Hale Ernie Paroczay 50+Qtr 76,64
16 Sat 7/02 11:00 Mike Branch Melvin Williams 50+Qtr 61,62
17 Sat 7/02 11:00 Michael Liu David Gilliam A-16 60,63
18 Sat 7/02 11:00 Edgar Rodriguez Kevin Murphy B-16 64,57,10
19 Sat 7/02 12:30 Bruce Biederman John Cannizzo 50+Qtr 63,75
20 Sat 7/02 12:30 Charlie Murphy Faustino Sanchez A-16 62,60
21 Sat 7/02 12:30 Alex Praser Pat Yongpradit A-16 62,61
22 Sat 7/02 12:30 Patrick Agori Bob Bassett A-16 61,62
23 Sat 7/02 12:30 Justin Berrier Emmett Jordan B-16 62,61
24 Sat 7/02 13:00 Eugene Ebb,Jr Jon Nguyen B-16 61,64
25 Sat 7/02 14:00 Stephan Pillet Kyle Okonah B-16 64,63
26 Sat 7/02 14:00 Tony Adams Mahesh Mahajan B-16 61,63
27 Sat 7/02 16:00 Kyle Okonah Mahesh Mahajan C-Qtr 60,60
28 Sun 7/03 7:30 Renee Jones Terry Henderson W-Semi forfeit
29 Sun 7/03 9:00 Alex Praser Tony Adams A-Qtr 64,60
30 Sun 7/03 10:00 Charlie Murphy Sean Kennedy A-Qtr 60,61
31 Sun 7/03 11:00 Morton Grant Justin Berrier B-Qtr 63,62
32 Sun 7/03 10:00 Rene Pizarro Dan Gray C-Semi 62,62
33 Sun 7/03 11:00 Subodh Arora Chris Bonnel A-Qtr 61,61
34 Sun 7/03 10:15 Paul Cocchiaro Lew Hale 50+Semi 26,75,63
35 Sun 7/03 12:00 Mike Branch Bruce Biederman 50+Semi 63,46,61
36 Sun 7/03 11:00 Edgar Rodriguez Eugene Ebb Jr B-Qtr 61,61
37 Sun 7/03 11:00 Sean Kennedy Stan Zirkin B-Qtr 61,62
38 Sun 7/03 13:00 Andrew Kennedy Kyle Okonah C-Semi 76,36,75
39 Sun 7/03 17:00 Patrich Agori Michael Liu A-Qtr 62,51,rain
40 Mon 7/04 10:00 Subodh Arora Charlie Murphy A-Semi 63,63
41 Mon 7/04 10:30 Tony Adams Stepan Pillet B-Qtr 61,63
42 Mon 7/04 16:00 Patrick Agori Alex Praser A-Semi 61,62
43 Mon 7/04 17:00 Mike Branch Paul Cocchario 50+Final 06,63,62
44 Wed 7/06 17:00 Tony Adams Sean Kennedy B-Semi 62,63
45 Sat 7/09 8:30 Edgar Rodriguez Morton Grant B-Semi 64,06,64
46 Sat 7/09 16:00 Subodh Arora Patrick Agori A-Final 61,57,51,retire
47 Sat 7/09 8:00 Andrew Kennedy Rene Pizarro C-Final 36,63,63
48 Sun 7/10 9:00 Tony Adams Edgar Rodriguez B-Final 62,61
49 Sun 7/10 9:00 Angela Walters Annette Chandler W-Semi forfeit
50 Sat 7/16 8:00 Renee Jones Angela Walters W-Final 46,61,64